CRCW060310R0FKEAHP אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay Dale
קיים במלאי: 27,218
גיליון נתונים
דומים
Vishay Dale
קיים במלאי: 48,504
גיליון נתונים
ישירים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 51
10 Ohms ±1% 0.333W, 1/3W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.