CRCW06031K50FKTB אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Dale
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Dale
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Panasonic Industry
ישירים
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
1.5 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CRCW06031K50FKTB
מק"ט מוצר של DigiKey
CRCW06031K50FKTB-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRCW06031K50FKTB
תיאור
RES SMD 1.5K OHM 1% 1/10W 0603
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
CRCW06031K50FKTB דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C