IHLP2020CZER1R5M01 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Vishay Dale
קיים במלאי: 1,802
גיליון נתונים
מומלצי MFR
Vishay Dale
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Pulse Electronics
ישירים
Bourns Inc.
Bourns Inc.
דומים
Pulse Electronics
דומים
Eaton - Electronics Division
1.5 µH מסוכך יצוק משרן 7.2 A ‎20.7mOhm מקס' לא-סטנדרטי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.