IHLP2525CZER4R7M01 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Vishay Dale
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Sumida America Inc.
קיים במלאי: 2,961
גיליון נתונים
ישירים
Pulse Electronics
Bourns Inc.
דומים
Pulse Electronics
קיים במלאי: 561
דומים
CODACA
קיים במלאי: 401
Eaton - Electronics Division
Eaton - Electronics Division
קיים במלאי: 983
Bourns Inc.
קיים במלאי: 126
4.7 µH מסוכך יצוק משרן 5.5 A ‎40mOhm מקס' לא-סטנדרטי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.