TNPU120610K0BZEN00
מק"ט מוצר של DigiKey
TNPU10.0KBCTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
TNPU10.0KBCCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
TNPU10.0KBCDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TNPU120610K0BZEN00
תיאור
RES SMD 10K OHM 0.1% 1/4W 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W נגד שבב 1206 (3216 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות ציפוי דק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TNPU120610K0BZEN00 דגמים
קטגוריה
מאפיינים
מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±5ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C