TNPW06034K99BXEN
מק"ט מוצר של DigiKey
541-1728-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-1728-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-1728-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TNPW06034K99BXEN
תיאור
RES 4.99K OHM 0.1% 0.21W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.99 kOhms ±0.1% 0.21W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות ציפוי דק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TNPW06034K99BXEN דגמים
קטגוריה
מאפיינים
מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±15ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C