BZT55C9V1-GS08 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 9.1V 500MW SOD80 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 9.1 V 500 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-80 QuadroMELF |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | זרם - דלף הפוך @ Vr 100 nA @ 6.8 V |
יצרן | מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 1.5 V @ 200 mA |
סדרה | טמפרטורת פעולה -65°C ~ 175°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | דירוג לרכב |
סטטוס החלק פעיל | הרשאה AEC-Q101 |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
טולרנס ±5% | מארז / תיבה |
הספק - מקס' 500 mW | מארז ההתקן של הספק SOD-80 QuadroMELF |
עכבה (מקס') (Zzt) 10 Ohms | מספר מוצר בסיס |