BZX384B10-G3-08 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 3,392
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 1,622
גיליון נתונים
קיים במלאי: 48
דומים
Diodes Incorporated
דומים
Diodes Incorporated
onsemi
Nexperia USA Inc.
דיודות - זנר (Zener) 10 V 200 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX384B10-G3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX384B10-G3-08GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZX384B10-G3-08GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZX384B10-G3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384B10-G3-08
תיאור
DIODE ZENER 10V 200MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 99
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
20 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
200 nA @ 7 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±2%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
200 mW