BZX384B10-E3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX384B10-E3-18GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZX384B10-E3-18GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZX384B10-E3-18GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384B10-E3-18
תיאור
DIODE ZENER 10V 200MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 99
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 10 V 200 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
20 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
200 nA @ 7 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז ההתקן של הספק
SOD-323
טולרנס
±2%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
200 mW