BZX384C5V6-HE3_A08 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 4
חדש ב-DigiKey‏
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX384C5V6-HE3_A08
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZX384C5V6-HE3_A08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384C5V6-HE3_A08
תיאור
DIODE ZENER 5.6V 200MW SOD323
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 5.6 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
15 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 2 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
טולרנס
±5%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
200 mW