BZX384C8V2-E3-18 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
דומים
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 118
onsemi
קיים במלאי: 4
Nexperia USA Inc.
דיודות - זנר (Zener) 8.2 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX384C8V2-E3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX384C8V2-E3-18GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZX384C8V2-E3-18GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZX384C8V2-E3-18GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384C8V2-E3-18
תיאור
DIODE ZENER 8.2V 200MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 99
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
15 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
700 nA @ 5 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז ההתקן של הספק
SOD-323
טולרנס
±5%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
200 mW