BZX384C8V2-G3-08 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
דומים
Central Semiconductor Corp
onsemi
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
דיודות - זנר (Zener) 8.2 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX384C8V2-G3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX384C8V2-G3-08-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384C8V2-G3-08
תיאור
DIODE ZENER 8.2V 200MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 99
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
15 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
700 nA @ 5 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
טולרנס
±5%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
200 mW