GSOT15C-E3-08 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 2,253
גיליון נתונים
ישירים
קיים במלאי: 3,577
גיליון נתונים
מומלצי MFR
שדרוג
Bourns Inc.
שדרוג
Bourns Inc.
דומים
Littelfuse Inc.
28.8V מלחץ 8A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOT-23-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
GSOT15C-E3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
GSOT15C-E3-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
GSOT15C-E3-08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
GSOT15C-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GSOT15C-E3-08
תיאור
TVS DIODE 15VWM 28.8VC SOT23-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
345W
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
קיבוליות @ תדר
90pF ב-1MHz
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
2
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V (מקס')
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מתח - פריצה (מינ')
16.5V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
28.8V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
8A (8/20µs)