SMA5J22CA-E3/61 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Microchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
Littelfuse Inc.
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SMA5J22CA-E3/61
מק"ט מוצר של DigiKey
SMA5J22CA-E3/61-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMA5J22CA-E3/61
תיאור
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
35.5V מלחץ14.1A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
14.1A
יצרן
הספק - מתקף שיא
500W
סרט וסליל (TR)‏
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
22V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
24.4V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
35.5V