SMA5J22CAHE3/61 אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Microchip Technology
SMA5J22CAHE3/61
מק"ט מוצר של DigiKey
SMA5J22CAHE3/61-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMA5J22CAHE3/61
תיאור
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AC
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
35.5V מלחץ14.1A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
14.1A
יצרן
הספק - מתקף שיא
500W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
22V
מתח - פריצה (מינ')
24.4V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
35.5V