SMCJ16A-E3/9AT
מק"ט מוצר של DigiKey
112-SMCJ16A-E3/9ATTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-SMCJ16A-E3/9ATCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-SMCJ16A-E3/9ATDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ16A-E3/9AT
תיאור
TVS DIODE 16VWM 26VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
26V מלחץ57.7A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
57.7A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
DO-214AB, SMC
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
16V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
17.8V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
26V