V20100SG-E3/4W
מק"ט מוצר של DigiKey
V20100SG-E3/4WGI-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
V20100SG-E3/4W
תיאור
DIODE SCHOTTKY 100V 20A TO2203
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 100 V 20A חור מעבר ‎TO-220-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
V20100SG-E3/4W דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.07 V @ 20 A
יצרן
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
סדרה
זרם - דלף הפוך @ Vr
350 µA @ 100 V
אריזה
צינור
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
טכנולוגיה
מארז ההתקן של הספק
‎TO-220-3
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-40°C ~ 150°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
20A