VS-20CTQ150PBF אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 6,675
גיליון נתונים
ישירים
SMC Diode Solutions
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Littelfuse Inc.
דומים
Diotec Semiconductor
SMC Diode Solutions
STMicroelectronics
STMicroelectronics
קיים במלאי: 55
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 150 V 10A חור מעבר ‎TO-220-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
VS-20CTQ150PBF
מק"ט מוצר של DigiKey
20CTQ150PBF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-20CTQ150PBF
תיאור
DIODE ARR SCHOT 150V 10A TO2203
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
VS-20CTQ150PBF דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
880 mV @ 10 A
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
זרם - דלף הפוך @ Vr
25 µA @ 150 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
150 V
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
10A