T73YE501KT20
מק"ט מוצר של DigiKey
716-T73YE501KT20-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T73YE501KT20
תיאור
TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN TOP
תיאור מפורט
500 Ohms 0.5W, 1/2W פיני PC חור מעבר פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 1.0 סיבוב כוונון עילי
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סוג כוונון
כוונון עילי
התנגדות
500 Ohms
הספק (Watts)
0.5W, 1/2W
גודל / מידה
מלבני - פאה ‎‎‎0.276"‎‏‏ × ‎0.260"‎‏ (7.00 מ"מ ×‏ 6.60 מ"מ)‎
טולרנס
±10%