293D475X9050D2TE3
מק"ט מוצר של DigiKey
718-1085-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
718-1085-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
718-1085-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
293D475X9050D2TE3
תיאור
CAP TANT 4.7UF 10% 50V 2917
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µF יצוק קבלי טנטלום 50 V 2917 (7343 מטרי) 1.2Ohm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
293D475X9050D2TE3 דגמים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
1.2Ohm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
2917 (7343 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.122‏ אינץ' (3.10‏ מ"מ)
טולרנס
±10%
קוד גודל של היצרן
D
מתח - נומינלי
50 V