VJ0603A331GXBAC זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
שדרוג
Vishay Vitramon
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
שדרוג
Vishay Vitramon
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
אקוויוולנטים-פרמטרית
330 pF ±2% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0603 (1608 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
VJ0603A331GXBAC
מק"ט מוצר של DigiKey
VJ0603A331GXBAC-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ0603A331GXBAC
תיאור
CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
VJ0603A331GXBAC דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
טולרנס
±2%