VJ0603Y102JXACW1BC
מק"ט מוצר של DigiKey
720-VJ0603Y102JXACW1BCTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
720-VJ0603Y102JXACW1BCCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
720-VJ0603Y102JXACW1BCDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ0603Y102JXACW1BC
תיאור
CAP CER 1000PF 50V X7R 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 33
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 pF ±5% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
VJ0603Y102JXACW1BC דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
טולרנס
±5%