VJ0603Y102JXBCW1BC
מק"ט מוצר של DigiKey
720-1678-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
720-1678-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
720-1678-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ0603Y102JXBCW1BC
תיאור
CAP CER 1000PF 100V X7R 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 pF ±5% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
VJ0603Y102JXBCW1BC דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
טולרנס
±5%