Y0078100K000B9L זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
VPG Foil Resistors
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
VPG Foil Resistors
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
100 kOhms ±0.1% 0.3W נגדי חור מעבר רדיאלי עמיד לחות, לא השראי יריעת מתכת
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Y0078100K000B9L
מק"ט מוצר של DigiKey
Y0078100K000B9L-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Y0078100K000B9L
תיאור
RES 100K OHM .3W .1% RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
Y0078100K000B9L דגמים
קטגוריה
הרכב
יצרן
מאפיינים
עמיד לחות, לא השראי
סדרה
מקדם טמפרטורה
0.0ppm/°C
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C