Y4078100K000B9L אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
VPG Foil Resistors
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
VPG Foil Resistors
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
100 kOhms ±0.1% 0.3W נגדי חור מעבר רדיאלי עמיד לחות, לא השראי יריעת מתכת
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Y4078100K000B9L
מק"ט מוצר של DigiKey
804-1057-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Y4078100K000B9L
תיאור
RES 100K OHM .3W .1% RADIAL
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
Y4078100K000B9L דגמים
מקדם טמפרטורה
0.0ppm/°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C