BTA216B-600E,118 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
STMicroelectronics
קיים במלאי: 378
קיים במלאי: 680
קיים במלאי: 296
קיים במלאי: 145
קיים במלאי: 906
TRIAC לוגיקה - שער רגיש 600 V 16 A הרכבה משטחית ‎D2PAK‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BTA216B-600E,118
מק"ט מוצר של DigiKey
1740-1339-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BTA216B-600E,118
תיאור
TRIAC SENS GATE 600V 16A D2PAK
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - מזנק שער (Igt) (מקס')
10 mA
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
25 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
125°C (TJ)
סוג טריאק
לוגיקה - שער רגיש
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - מצב מופסק
600 V
מארז‏ / תיבה
3‏-263‏-TO‏, PAK‏2‏D‏ (2‏ מוליכים + לשונית), AB‏263‏-TO‏
זרם - מצב מופעל ‎(It (RMS))‎‏ (מקס')
16 A
מארז ההתקן של הספק
‎D2PAK‎
מתח - מזנק שער (Vgt) (מקס')
1.5 V
מספר מוצר בסיס
זרם - נחשול לא-חוזר ‎50, 60 Hz (Itsm)
140A, 150A