BYV29X-600,127
מק"ט מוצר של DigiKey
1740-1167-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BYV29X-600,127
תיאור
DIODE STANDARD 600V 9A TO220FP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 600 V 9A חור מעבר TO-220FP
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
60 ns
אריזה
צינור
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 µA @ 600 V
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
600 V
מארז ההתקן של הספק
TO-220FP
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
9A
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.26 V @ 8 A