CC0603KRX7R7BB472
מק"ט מוצר של DigiKey
311-4074-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
311-4074-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
311-4074-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CC0603KRX7R7BB472
תיאור
CAP CER 4700PF 16V X7R 0603
תיאור מפורט
4700 pF ±10% 16V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
CC0603KRX7R7BB472 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±10%