CC0805FRNPO9BN101
מק"ט מוצר של DigiKey
311-4161-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
311-4161-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
311-4161-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CC0805FRNPO9BN101
תיאור
CAP CER 100PF 50V C0G/NPO 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 pF ±1% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
CC0805FRNPO9BN101 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
טולרנס
±1%