CC0805GRNPOABN101 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
KYOCERA AVX
100 pF ±2% 200V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0805 (2012 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CC0805GRNPOABN101
מק"ט מוצר של DigiKey
13-CC0805GRNPOABN101TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CC0805GRNPOABN101
תיאור
CAP CER 100PF 200V C0G/NPO 0805
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
CC0805GRNPOABN101 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
טולרנס
±2%