SMD1206B025TF/24
מק"ט מוצר של DigiKey
13-SMD1206B025TF/24TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-SMD1206B025TF/24CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-SMD1206B025TF/24DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMD1206B025TF/24
תיאור
PTC RESET FUSE 24V 250MA 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 24V 250 mA Ih הרכבה משטחית 1206‏ (3216 מטרי), קעור
קטגוריה
זמן עד לניתוק
80 ms
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
550 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
2.3 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מארז‏ / תיבה
1206‏ (3216 מטרי), קעור
מתח - מקס'
24V
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.065‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.65‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
250 mA
עובי (מרבי)
0.049‏ אינץ' (1.25‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
550 mA
זרם - מקס'
100 A