SMD1206B020TF/24
מק"ט מוצר של DigiKey
13-SMD1206B020TF/24TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-SMD1206B020TF/24CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-SMD1206B020TF/24DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMD1206B020TF/24
תיאור
PTC RESET FUSE 24V 200MA 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 24V 200 mA Ih הרכבה משטחית 1206‏ (3216 מטרי), קעור
קטגוריה
זמן עד לניתוק
100 ms
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
650 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
2.6 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מארז‏ / תיבה
1206‏ (3216 מטרי), קעור
מתח - מקס'
24V
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.065‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.65‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
200 mA
עובי (מרבי)
0.057‏ אינץ' (1.45‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
420 mA
זרם - מקס'
100 A