טרנזיסטורי ASFET תעלת-N מתקדמים PSMN047-100NSE/PSMN071-100NSE
תמונה של טרנזיסטורי ASFET תעלת-N מתקדמים Nexperia PSMN047-100NSE/PSMN071-100NSEה-Nexperia PSMN047-100NSE ו-PSMN071-100NSE הם טרנזיסטורי תוצא-שדה ספציפיים ליישום (ASFETs) תעלת-N מתקדמים המתוכננים לעמוד בדרישות התובעניות של יישומי הספק-גבוה. שני ההתקנים כוללים מתח שפך-מקור מרבי של ‎100 V, מה שהופך אותם לאידיאליים עבור יישומי אספקת כוח על Ethernet‏ (PoE), ניהול פרץ (Inrush), החלפת ממסר ו-eFuse‏. ה-PSMN047-100NSE מציע RDS(ON) נמוך של ‎53 mOhm, בעוד ה-PSMN071-100NSE מספק RDS(ON) מעט גבוה יותר של 82‎ mOhm, מה שמבטיח הפסדי הולכה מינימליים וניהול הספק יעיל. טרנזיסטורי ASFET אלה שוכנים במארזי DFN2020 קומפקטיים, שהם קטנים ב-60% ממארזי LFPAK33 מסורתיים, מה שמאפשר תכנים חוסכי מקום. אזור עבודה בטוח (SOA) משופר וזרמי זליגה נמוכים מוסיפים תרומה נוספת לאמינותם ולביצועים שלהם. עם יכולות הניהול התרמי האיתן והיעילות הגבוהה שלהם, ה-PSMN047-100NSE ו-PSMN071-100NSE מתאימים היטב למגוון רחב של יישומים, כולל מערכות PoE, ניהול סוללה ותשתית 5G.
מאפיינים
  • ASFET‏ תעלת-N‏
  • מתח שפך-מקור מקסימלי של 100‎ V
  • RDS(ON) נמוך של 53‎ mOhm ‏(PSMN047-100NSE)
  • RDS(ON) נמוך של 82‎ mOhm‏ (PSMN071-100NSE)
  • SOA משופר
  • מארז DFN2020 קומפקטי
  • קטן ב-60% ממארז LFPAK33
  • הפסדי הולכה I2R נמוכים
  • זליגת IDSS נמוכה מאוד
  • יכולת PoE הספק גבוהה (‎60 W ומעלה)