ABLS2-25.000MHZ-D4YF-T
מק"ט מוצר של DigiKey
535-9883-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-9883-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-9883-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABLS2-25.000MHZ-D4YF-T
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 MHz ±30ppm גבישים 18pF 40 Ohms HC-49/US
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ABLS2-25.000MHZ-D4YF-T דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
25 MHz
מארז ההתקן של הספק
HC-49/US
יציבות התדר
±30ppm
גודל / מידה
אורך 0.449‏ אינץ' x‏ רוחב 0.185‏ אינץ' (11.40 מ"מ x‏ 4.70‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm