ABM10W-48.0000MHZ-6-D1X-T3 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Abracon LLC
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Abracon LLC
קיים במלאי: 2,511
גיליון נתונים
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
Diodes Incorporated
48 MHz ±10ppm גבישים 6pF 40 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Abracon: Who We Are Today
ABM10W-48.0000MHZ-6-D1X-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
535-13798-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABM10W-48.0000MHZ-6-D1X-T3
תיאור
CRYSTAL 48.0000MHZ 6PF SMD
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
קיבוליות עומס
6pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
48 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2‏x‏2.5‏)
יציבות התדר
±20ppm
גודל / מידה
אורך 0.098‏ אינץ' x‏ רוחב 0.079‏ אינץ' (2.50 מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm