ABM10W-48.0000MHZ-7-D1X-T3 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Abracon LLC
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Abracon LLC
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 607
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
48 MHz ±10ppm גבישים 7pF 40 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.