O24M000000S022
מק"ט מוצר של DigiKey
535-O24M000000S022TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
535-O24M000000S022CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
535-O24M000000S022DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
O24M000000S022
תיאור
XTAL OSC XO 24MHZ SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 1.8V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
1.8V
יצרן
יציבות התדר
±50ppm
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
זרם - הספקה (מקס')
3.5mA