DA15S365TLF
מק"ט מוצר של DigiKey
DA15S365TLF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DA15S365TLF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
15 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
מודלים EDA/CAD
DA15S365TLF דגמים
קטגוריה
מאפיין אוגן
בית/מעטה (לא מתוברג)
יצרן
סיומת
לחם (Solder)
סדרה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
גימור מגע
זהב GXT™
סטטוס החלק
פעיל
עובי גימור מגע
30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר)
תצורת מחבר
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
ערך נקוב של המתח
300V
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C