DA15P064HTXLF | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 609-5885-ND |
יצרן | |
תיאור | CONN D-SUB PLUG 15POS SOLDER CUP |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 17 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 15 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | DA15P064HTXLF דגמים |
קטגוריה | סיומת גביע הלחמה |
יצרן | חומר מעטה, גימור פלדה, ציפוי בדיל |
סדרה | גימור מגע זהב |
אריזה מגש | עובי גימור מגע Flash |
סטטוס החלק פעיל | ערך נקוב לדליקות החומר UL94 V-0 |
תצורת מחבר | דירוג זרם (אמפר) 5A (לכל מגע) |
סוג מחבר תקע, פיני זכר | מאפיינים חריצי הארקה, מסוכך |
מספר המיקומים | ערך נקוב של המתח 300V |
מספר השורות 2 | צבע טבעי |
סוג ההרכבה | חומר דיאלקטרי תרמו-פלסטי |
גודל מעטה, פריסת מחברים 2 (DA, A) | חומר מגע סגסוגת נחושת |
סוג מגע אות | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |