L177SDD50SOL2 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
Amphenol CS (FCI)
קיים במלאי: 859
גיליון נתונים
קיים במלאי: 1
קיים במלאי: 131
קיים במלאי: 0
50 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L177SDD50SOL2
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177SDD50SOL2
מק"ט מוצר של DigiKey
L177SDD50SOL2-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L177SDD50SOL2
תיאור
CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDR
מודלים EDA/CAD
L177SDD50SOL2 דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
דירוג זרם (אמפר)
3A
ערך נקוב של המתח
250V
מספר השורות
3
גודל מעטה, פריסת מחברים
5 (DD, D)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C