DA15S365TLF | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | DA15S365TLF-ND |
יצרן | |
תיאור | CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 15 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | DA15S365TLF דגמים |
קטגוריה | מאפיין אוגן בית/מעטה (לא מתוברג) |
יצרן | סיומת לחם (Solder) |
סדרה | חומר מעטה, גימור פלדה, ציפוי בדיל |
אריזה מגש | גימור מגע זהב GXT™ |
סטטוס החלק פעיל | עובי גימור מגע 30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר) |
תצורת מחבר | דירוג זרם (אמפר) 5A (לכל מגע) |
סוג מחבר שקע, שקעי נקבה | ערך נקוב של המתח 300V |
מספר המיקומים | חומר דיאלקטרי תרמו-פלסטי |
מספר השורות 2 | חומר מגע סגסוגת נחושת |
סוג ההרכבה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |