DA15S565MTLF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Amphenol CS (Commercial Products)
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
קיים במלאי: 0
15 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DA15S565MTLF
מק"ט מוצר של DigiKey
DA15S565MTLF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DA15S565MTLF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
מודלים EDA/CAD
DA15S565MTLF דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
גימור מגע
זהב GXT™
אריזה
מגש
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מרווח Backset
מספר המיקומים
מאפיינים
תושבות הרכבה
ערך נקוב של המתח
300V
סוג ההרכבה
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי, ממולא זכוכית
חומר מגע
ארד זרחני
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C