0ZRB0300FF2B אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 24,662
גיליון נתונים
דומים
SCHURTER Inc.
קיים במלאי: 1,937
גיליון נתונים
דומים
SCHURTER Inc.
קיים במלאי: 443
קיים במלאי: 921
קיים במלאי: 614
קיים במלאי: 470
אקוויוולנטים-פרמטרית
Bel Fuse Inc.
קיים במלאי: 14
אקוויוולנטים-פרמטרית
Eaton - Electronics Division
קיים במלאי: 473
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 30V 3 A Ih חור מעבר רדיאלי, דיסק
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Basics of NTC and PTC Thermistors - Another Teaching Moment
0ZRB0300FF2B
מק"ט מוצר של DigiKey
5923-0ZRB0300FF2BTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5923-0ZRB0300FF2BCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0ZRB0300FF2B
תיאור
PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
0ZRB0300FF2B דגמים
קטגוריה
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
20 mOhms
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
80 mOhms
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
מתח - מקס'
30V
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
3 A
גודל / מידה
אורך 0.449‏ אינץ' x‏ רוחב 0.118‏ אינץ' (11.40 מ"מ x‏ 3.00‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
6 A
גובה - מקובע (מרבי)
זרם - מקס'
40 A