3352W-1-102LF
מק"ט מוצר של DigiKey
3352W-102LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3352W-1-102LF
תיאור
THUMBWHEEL POT 1K OHM 0.5W SIDE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 kOhms 0.5W, 1/2W חור מעבר פוטנציומטרים גלגל אגודל כוונון צידי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
3352W-1-102LF דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
טולרנס
±20%
יצרן
Bourns Inc.
מספר הסיבובים
1.0
סדרה
סוג כוונון
כוונון צידי
אריזה
בתפזורת
גודל / מידה
עגול - קוטר 0.350‏ אינץ' x‏ גובה 0.210‏ אינץ' (5.33‏ מ"מ x‏ 8.89‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
סיומת
פיני PC
התנגדות
1 kOhms
סוג ההרכבה
חור מעבר
הספק (Watts)
0.5W, 1/2W