3352W-1-502LF
מק"ט מוצר של DigiKey
3352W-502LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3352W-1-502LF
תיאור
THUMBWHEEL POT 5K OHM 0.5W SIDE
תיאור מפורט
5 kOhms 0.5W, 1/2W חור מעבר פוטנציומטרים גלגל אגודל כוונון צידי
מודלים EDA/CAD
3352W-1-502LF דגמים
טולרנס
±20%
התנגדות
5 kOhms
הספק (Watts)
0.5W, 1/2W