3352W-1-104LF
מק"ט מוצר של DigiKey
3352W-104LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3352W-1-104LF
תיאור
THUMBWHEEL POT 100K OHM 0.5W SID
תיאור מפורט
100 kOhms 0.5W, 1/2W חור מעבר פוטנציומטרים גלגל אגודל כוונון צידי
מודלים EDA/CAD
3352W-1-104LF דגמים
טולרנס
±20%
התנגדות
100 kOhms
הספק (Watts)
0.5W, 1/2W