400PX10MEFCKC10X16
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-400PX10MEFCKC10X16-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
400PX10MEFCKC10X16
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF 400 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
400PX10MEFCKC10X16 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
64 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
96 mA @ 10 kHz
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
400 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C