HHXJ350GRA101MF80G אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Chemi-Con
קיים במלאי: 5,629
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 2,799
גיליון נתונים
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Eaton - Electronics Division
קיים במלאי: 573
Nichicon
קיים במלאי: 316
100 µF 35 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 35mOhm 4000 שעות ב-125°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
HHXJ350GRA101MF80G
מק"ט מוצר של DigiKey
565-HHXJ350GRA101MF80GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
565-HHXJ350GRA101MF80GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
565-HHXJ350GRA101MF80GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HHXJ350GRA101MF80G
תיאור
CAP ALUMHYB 100UF 20% 35V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
Digi-Reel®
מאפיינים
נגד-רעידות
זרם אדווה בתדר נמוך
255 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
1.7 A @ 100 kHz
קיבוליות
100 µF
גודל / מידה
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
35 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.260‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (6.60 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
35mOhm
אורך חיים @ טמפרטורה
4000 שעות ב-125°C