EEH-ZK1V101XP אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Panasonic Industry
קיים במלאי: 2,562
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 2,799
גיליון נתונים
Eaton - Electronics Division
קיים במלאי: 573
Nichicon
קיים במלאי: 316
Chemi-Con
Chemi-Con
100 µF 35 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 35mOhm 4000 שעות ב-125°C