TV30C150J-G זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
STMicroelectronics
קיים במלאי: 4
גיליון נתונים
דומים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 14,847
גיליון נתונים
דומים
Bourns Inc.
קיים במלאי: 3,000
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
STMicroelectronics
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
24.4V מלחץ 122.95A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TV30C150J-G
מק"ט מוצר של DigiKey
TV30C150J-G-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TV30C150J-G
תיאור
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
TV30C150J-G דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
122.95A
יצרן
הספק - מתקף שיא
3000W (3kW)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
שימוש כללי
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V
מארז‏ / תיבה
DO-214AB, SMC
מתח - פריצה (מינ')
16.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
24.4V